KEŠU MASLO

7338 recenzie Nutsup-era

11.49 s DPH

Hľadáš chutnú funkčnú potravinu? Skús naše kešu maslo. Je vyrobené zo 100 % orechov, aby pozitívne ovplyvnilo fungovanie tvojho tela a zároveň ťa potešilo vynikajúcou chuťou. Zľavnené maslo má končiacu záruku 14.11.2020

Zloženie:

pražené kešu

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Na sklade

Bezlepkový výrobok
Bezlaktózový výrobok
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí
Bez pridaného cukru
Pre vegánov

Prečo by si mal vyskúšať naše maslo z kešu?

Kešu oriešky patria k najobľúbenejším orieškom vôbec. Podobne je to aj s kešu maslom, ktoré medzi orieškovými maslami vyniká svojou špecifickou, jemne sladkou chuťou.

Výborná chuť však nie je jediné plus, ktoré ti kešu maslo poskytne. Vedel si napríklad, že kešu oriešky sú veľmi vzácnym zdrojom medi – prvku krásy? Práve vďaka nej môžeš mať čistejšiu pleť, pevnejšie nechty, lesklejšie vlasy a aj pevnejšiu pokožku. Kešu oriešky však obohatia telo aj zvnútra.

Komplex vitamínov a minerálov sa postará o mineralizáciu kostí a ochráni ich pred osteoporózou aj zlomeninami. Okrem toho kešu oriešky dodajú telu zdravé tuky a tiež prospešné mastné kyseliny, ktoré sú dôležité pre športovcov a ľudí, ktorí chcú schudnúť. Ak teda nie si ľahostajný k tomu, čo zješ, toto 100 % kešu maslo si môžeš dopriať s úplným kľudom.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

7338 recenzií k KEŠU MASLO

  1. Ľubica

    Zamilovala som sa! #odterazjemibaorech

Pridať recenziu