LIESKOVO-ORIEŠKOVÉ MASLO S KÚSKAMI LIESKOVCOV

11.49 s DPH

Máš rád lieskovoorieškové nátierky, ale už ťa omrzela sladká príchuť? Presne pre teba, sme pripravili neochutené chrumkavé lieskovoorieškové maslo. Lieskovoorieškové maslo je jemné, lahodné a veľmi jednoducho kombinovateľné s akoukoľvek maškrtou.

Zloženie:

lieskové orechy.

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Na sklade

Bezlepkový výrobok
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí

Čím je čisté lieskovoorieškové maslo výnimočné?

Naše hladké lieskovoorieškové maslo sme vytuningovali kúskami lieskovcov a tak si s ním môžem vychrumkať akúkoľvek mlsku. Vďaka svojej lahodnej chuti je jednoducho kombinovateľné. Je úplne čisté a teda mega zdravé

Z lieskových orieškov načerpáš veľa látok, ktoré ti obohatia telo a nakopnú myseľ. Lieskovce obsahujú bohaté množstvo vitamínov B1 a B2, ktoré ti doslova zapnú mozog, podporia jeho zdravú funkciu a pomôžu ti prekonať únavu a podráždenosť. Okrem toho sú lieskové orechy bohaté na vápnik, čím sa postarajú o tvoje silné kosti a zdravé zuby.

Lieskovce navyše zvyšujú odolnosť voči stresu. Určite sa ti preto oplatí zaradiť ich do svojho jedálnička. Buď ich schrúmeš „surové“, alebo do stravy pridáš maslo z lieskových orechov. My ti samozrejme odporúčame našu Nutsupellu. Obalí ti nervy, vyčarí úsmev na tvári a omámi tvoje chuťové poháriky tak, že už bez nej nebudú chcieť žiť.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

Ďalšie informácie

Hmotnosť 590 g

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIESKOVO-ORIEŠKOVÉ MASLO S KÚSKAMI LIESKOVCOV”