LIESKOVO-ORIEŠKOVÝ KRÉM

14.74 s DPH

Máš rád lieskovoorieškové nátierky, ale už ťa omrzela sladká príchuť? Presne pre teba, sme pripravili čistý lieskovoorieškový krém. Lieskovoorieškový krém je jemný, lahodný a veľmi jednoducho kombinovateľný s akoukoľvek maškrtou. Distribútor – NutsUp s.r.o.

Zloženie:

lieskové orechy.

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Nie je na sklade

Bezlepkový výrobok
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí

Čím je čistý lieskovoorieškový krém výnimočný?

Náš lieskovoorieškový krém si vychutnáš s akoukoľvek mlskou. Vďaka svojej lahodnej chuti je jednoducho kombinovateľný. Je úplne čistý a teda mega zdravý

Z lieskových orieškov načerpáš veľa látok, ktoré ti obohatia telo a nakopnú myseľ. Lieskovce obsahujú bohaté množstvo vitamínov B1 a B2, ktoré ti doslova zapnú mozog, podporia jeho zdravú funkciu a pomôžu ti prekonať únavu a podráždenosť. Okrem toho sú lieskové orechy bohaté na vápnik, čím sa postarajú o tvoje silné kosti a zdravé zuby.

Lieskovce navyše zvyšujú odolnosť voči stresu. Určite sa ti preto oplatí zaradiť ich do svojho jedálnička. Buď ich schrúmeš „surové“, alebo do stravy pridáš krém z lieskových orechov. My ti samozrejme odporúčame našu Nutsupellu. Obalí ti nervy, vyčarí úsmev na tvári a omámi tvoje chuťové poháriky tak, že už bez nej nebudú chcieť žiť.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

Ďalšie informácie

Hmotnosť 590 g

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIESKOVO-ORIEŠKOVÝ KRÉM”