ARAŠIDOVÉ MASLO

4 recenzie Nutsup-era

7.99 s DPH

Arašidové maslo bez palmového oleja, cukru a podobných zbytočností. Je vyrobené zo 100 % arašidov, aby ťa nabilo energiou a potešilo svojou lahodnou arašidovou chuťou. Distribútor – NutsUp s.r.o.

Zloženie:

pražené arašidy

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Nie je na sklade

Bezlepkový výrobok
Bezlaktózový výrobok
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí
Bez pridaného cukru
Pre vegánov

Prečo jesť arašidové maslo?

Arašidy majú ako doplnky stravy skvelé účinky. Dokážu znižovať hladinu zlého LDL cholesterolu a pritom zvyšovať dobrý HDL cholesterol, vďaka čomu chránia naše srdce.

Svojím vysokým obsahom bielkovín a aminokyselín sa arašidy vyrovnávajú mäsu. Okrem toho sú skutočne bohaté aj na kyselinu olejovú, ktorá vegánom a vegetariánom nahrádza živočíšne tuky. Tieto tuky zaraďujeme medzi tzv. „zdravé tuky“, ktoré sú pre telo prospešné. Arašidy a s nimi aj 100 % arašidové maslá sú teda ideálne ako pre športovcov, tak aj pre ľudí, ktorí chcú schudnúť. Telu dodajú veľa energie a mnoho vitamínov a minerálov.

Ak rozmýšľaš, na čo použiť arašidové maslo, odpoveď znie: Na všetko! Je to veľmi sýta potravina, ktorá sa hodí napríklad do raňajkových kaší, smoothies, koláčov či len tak na chlebík. Pre viac nápadov si môžeš pozrieť napríklad našu sekciu Recepty. Nájdeš v nej chutné tipy na recepty s arašidovým maslom, no aj s ostatnými NutsUP orieškovými maslami. Ako chrumkavú alternatívu k jemnému arašidovému maslu máme pre teba aj Arašidové maslo s kúskami arašidov.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

4 recenzie k ARAŠIDOVÉ MASLO

  1. Ivan a Lucia

    Skúsili sme s priateľkou túto pre nás neznámu novinku. Musím priznať že ma milo prekvapilo a konečne sme našli chutné maslo v širokej ponuke čistých arašidových masiel. Konzistencia aj po uskladnení v chladničke ostáva super a ľahko sa s maslom “pracuje”.

  2. Zuzana Sidlova

    Super konzistencia a skvelá chuť, jedno z najlepších masiel aké som kedy jedla.

  3. soskripel

    Super chutné maslo plné zdravých tukov a energie. Čím viac ho jem, tým viac mi chutí 🙂

Pridať recenziu