ARAŠIDOVÉ MASLO KAKAO & STÉVIA

2 recenzie Nutsup-era

8.62 s DPH

Pre skutočných milovníkov kakaa tu máme Arašidové maslo s kakaom & stéviou. Má vynikajúcu kakaovú chuť a naozaj hustú konzistenciu. Distribútor – NutsUp s.r.o.

Zloženie:

pražené arašidy, kakaový prášok, glykozidy steviolu

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Nie je na sklade

Bezlepkový výrobok
Bezlaktózový výrobok
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí
Bez pridaného cukru
Pre vegánov

Čím je toto arašidové maslo výnimočné?

Chuť pravého kakaa
Žiaden cukor ani umelé látky
Hustá konzistencia

V tomto masle sme skombinovali chuť nášho klasického arašidového masla s pravým kakaom. Má mierne horkastú chuť, ktorá pripomína horkú čokoládu.

Maslo je len mierne zjemnené prírodným sladidlom stéviou tak, aby stévia neprekryla jeho bohatú kakaovú chuť. Ak si teda milovník všetkého kakaového, toto arašidové maslo s kakaom ti určite zachutí. Tvojim chuťovým pohárikom dopraje zážitok, tvojmu telu navyše dodá množstvo prospešných látok.

Kakao je považované za superpotravinu, ktorá telu dodáva množstvo potrebných látok. Spolu s arašidmi ťa nakopnú energiou, dodajú ti zdravé tuky a stanú sa tvojou prevenciou proti srdcovo-cievnym chorobám. Maslo môžeš kombinovať napríklad so sladkým šťavnatým ovocím, ako sú nektarínky, pomaranče, no aj banány či jahody.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

2 recenzie k ARAŠIDOVÉ MASLO KAKAO & STÉVIA

  1. Michal S.

    Obával som sa prítomnosti stévie v tomto masle a jej dopadu na celkovú chuť kedže všetci asi vieme ako to dopadne keď sa to so stéviou preženie… Avšak chuť je vyvážená a stévia sa s kakaom sa skvelo dopĺňajú. Určite odporúčam jedno z mála masiel v ktorom deklarovanú príchuť cítite hneď pri prvom ochutnaní.

  2. Ivan

    Toto maslo milujem!

Pridať recenziu