LIESKOVO-ORIEŠKOVÁ NUTSUPELLA

1 recenzia Nutsup-era

14.74 s DPH

Ak rád maškrtíš, práve si našiel svoju novú zdravú namotávku. Lieskovooriešková Nutsupella má totiž lahodnú lieskovoorieškovú chuť zvýraznenú jemným kakaovým krémom. Distribútor – NutsUp s.r.o.

Zloženie:

lieskové orechy, biela čokoláda (cukor, kakaový prášok, sušené nízkotučné mlieko, repkový olej), kakaový krém (cukor, kakaový prášok, sušené nízkotučné mlieko, srvátkový proteín, repkový olej)

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Nie je na sklade

Bezlepkový výrobok
Pridaný proteín
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí

Čím je Nutsupella výnimočná?

Zdravá maškrta
Jemná a lahodná chuť
Vhodná aj pre deti

Naša Nutsupella je zdravou alternatívou k známej lieskovoorieškovej nátierke. Na rozdiel od nej je však Nutsupella vyrobená z pravých lieskových orieškov. Neobsahuje toľko cukru, žiadny palmový olej či stabilizátory, a preto si ju môžeš vychutnať úplne bez výčitiek.

Vďaka lieskovým orieškom z nej pritom načerpáš veľa látok, ktoré ti obohatia telo a nakopnú myseľ. Lieskovce obsahujú bohaté množstvo vitamínov B1 a B2, ktoré ti doslova zapnú mozog, podporia jeho zdravú funkciu a pomôžu ti prekonať únavu a podráždenosť. Okrem toho sú lieskové orechy bohaté na vápnik, čím sa postarajú o tvoje silné kosti a zdravé zuby.

Lieskovce navyše zvyšujú odolnosť voči stresu. Určite sa ti preto oplatí zaradiť ich do svojho jedálnička. Buď ich schrúmeš „surové“, alebo do stravy pridáš maslo z lieskových orechov. My ti samozrejme odporúčame našu Nutsupellu. Obalí ti nervy, vyčarí úsmev na tvári a omámi tvoje chuťové poháriky tak, že už bez nej nebudú chcieť žiť.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

1 recenzia k LIESKOVO-ORIEŠKOVÁ NUTSUPELLA

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LIESKOVO-ORIEŠKOVÁ NUTSUPELLA”