MANDĽOVÝ KRÉM RAFAELO & PROTEÍN

11.49 s DPH

Náš mandľový krém Rafaelo & Proteín má krémovú, no zároveň veľmi hustú konzistenciu. Je príjemne sladký, s príchuťou kokosu a mliečnej čokolády. Distribútor – NutsUp s.r.o.

Zloženie:

lúpané mandle, panenský kokosový olej, mliečna čokoláda (cukor, sušené nízktoučné mlieko, kakaový prášok, repkový olej), srvátkový proteín, kokosový cukor

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Na sklade už iba 1

Bezlepkový výrobok
Pridaný proteín
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí

Čím je toto mandľové maslo výnimočné?

Pridaný proteín
Lahodná kokosová príchuť
Bez zbytočných Éčok

Naše mandľové maslo s kokosovým olejom, mliečnou čokoládou a proteínom ohúri najmä športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Pridali sme doň totiž proteín, ktorý zvyšuje nutričné hodnoty masla. Prirodzene ťa nakopne energiou a rozhýbe ti mozog.

Mandľové maslo je samo o sebe bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a zdravých tukov. Obsahuje napríklad látky riboflavín a L-karnitín, ktoré zvyšujú aktivitu mozgu. Ďalšími významnými látkami sú vitamín E, fosfor, draslík, vápnik a vláknina. Chránia telo pred srdcovo-cievnymi chorobami a prispievajú k dobrému fungovaniu nervového systému.

V kombinácii s proteínom, mliečnou čokoládou a kokosovým olejom toto mandľové maslo zostáva zdravou, no pritom sladkou a veľmi chutnou maškrtou. Dopriať si ju môžeš skutočne kedykoľvek a s čímkoľvek. Ráno ťa prebudí svojou lahodnou chuťou, v práci ti pomôže koncentrovať sa a zapnúť mozog, pred športom ťa boostne energiou.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MANDĽOVÝ KRÉM RAFAELO & PROTEÍN”