MANDĽOVÝ KRÉM RAFAELO & PROTEÍN

13.55 s DPH

Náš mandľový krém Rafaelo & Proteín má krémovú, no zároveň veľmi hustú konzistenciu. Je príjemne sladký, s príchuťou kokosu a mliečnej čokolády. Distribútor – NutsUp s.r.o.

Zloženie:

lúpané mandle, panenský kokosový olej, mliečna čokoláda (cukor, sušené nízktoučné mlieko, kakaový prášok, repkový olej), srvátkový proteín, kokosový cukor

Hmotnosť:

340g

Minimálna trvanlivosť:

18 mesiacov
Doprava zdarma nad 50€
Maslo budeš mať doma do 3 dní

Stav skladu: Nie je na sklade

Bezlepkový výrobok
Pridaný proteín
Bez palmového oleja
Bez pridaných solí

Čím je toto mandľové maslo výnimočné?

Pridaný proteín
Lahodná kokosová príchuť
Bez zbytočných Éčok

Naše mandľové maslo s kokosovým olejom, mliečnou čokoládou a proteínom ohúri najmä športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Pridali sme doň totiž proteín, ktorý zvyšuje nutričné hodnoty masla. Prirodzene ťa nakopne energiou a rozhýbe ti mozog.

Mandľové maslo je samo o sebe bohatým zdrojom vitamínov, minerálov a zdravých tukov. Obsahuje napríklad látky riboflavín a L-karnitín, ktoré zvyšujú aktivitu mozgu. Ďalšími významnými látkami sú vitamín E, fosfor, draslík, vápnik a vláknina. Chránia telo pred srdcovo-cievnymi chorobami a prispievajú k dobrému fungovaniu nervového systému.

V kombinácii s proteínom, mliečnou čokoládou a kokosovým olejom toto mandľové maslo zostáva zdravou, no pritom sladkou a veľmi chutnou maškrtou. Dopriať si ju môžeš skutočne kedykoľvek a s čímkoľvek. Ráno ťa prebudí svojou lahodnou chuťou, v práci ti pomôže koncentrovať sa a zapnúť mozog, pred športom ťa boostne energiou.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE V 100G VÝROBKU

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MANDĽOVÝ KRÉM RAFAELO & PROTEÍN”